top of page

Hakkımızda

Biletesk, güncel etkinlikleri takip edebileceğiniz Eskişehir merkezli etkinlik pazarlama ve bilet satış platformu. Bizi sosyal medyada gördünüz :)

2021 yılında Eskişehir'den yola çıkarak lokal eğlence kültürü için önemli çalışmalar yapan Biletesk; güvenilir ve samimi bir platform oluşturarak kitlesini özel etkinliklerle buluşturmayı amaçlamaktadır. Güçlü sosyal medya yönetimi ile ağırlıklı olarak Instagram olmak üzere tüm sosyal mecralar üzerinden etkinlikleri takipçilerine sunar. Son dönemde hayata geçirilen "Bu akşam nereye gitsek?" projesi bir yana, dünyaca ünlü DJ'ler, lokalde oldukça başarılı DJ ve müzik gruplarının sahneleri olmak üzere birçok etkinliğin tanıtımı ve bilet satışında rol oynayamıştır. Biletesk, kurulduğu günden bu yana Eskişehir’de elektronik müzik ağırlıklı olmakla beraber eğlence kültürünü yansıtan her tür etkinlikte en çok tercih edilen platformlardan biri haline gelmektedir.

"BİZİM" HİKAYEMİZ

19 Ekim 2021 tarihinde bir üniversite öğrencisinin sosyal girişimi olarak kurulan Biletesk bugün her biri kendi alanında yetkin 5 kişi ile çalışmalarına devam etmektedir. Instagram, Twitter, LinkedIn, Tiktok üzerinde aktif olarak tüm çalışmalarımızı takip edebilirsin. Mobil uygulama çok yakında!

İş Ortaklarımız

bottom of page