top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
the Eskisehir Reunion (w/Triart)
the Eskisehir Reunion (w/Triart)

07 Eki Cmt

|

Milyon Performance Hall Eskişehir

the Eskisehir Reunion (w/Triart)

Şehrin en büyük sezon açılış partisi!

Bilet satışı kapıda devam ediyor.
Diğer etkinliklere göz at.

Yer & Zaman

07 Eki 2023 21:00

Milyon Performance Hall Eskişehir, Hoşnudiye, İsmet İnönü-1 Blv No:113, 26130 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Detayları

Şehre dönüşü kutlayalım, 7 Ekim Cumartesi günü Eskişehir'in en büyük sezon açılış partisinde buluşuyoruz!

🌈 Festival tadında bir parti sizleri bekliyor. Etkinlik günü kuracağımız stantlarda Body Marbling/Make-Up artistlerimiz sizleri rengarenk boyayacak. Ayrıca festival oyunları, etkileşimli stant içerikleri ve daha fazlasıyla özel bir deneyim sunacağız.

⛓️ Bu dev etkinlikte TRIART bizlerle olacak ve Milyon Performance'ın etkileyici atmosferinde muhteşem bir elektronik müzik şovu sergileyecek. Hard Reset ise gecenin açılışını gerçekleştirecek.

🛸 Ülke çapında oldukça başarılı çalışmalara imza atmış olan TRIART aynı zamanda Egg London gibi dünyanın önde gelen kulüplerinde sahne almış ve Florida'da Artbat ile aynı sahneyi paylaşmıştır. Ayrıca "Space Odyssey" parçası ile Afterlife Buenos Aires'te de ismini duyurmayı başarmıştır.

Reason Project presents.

Kurallar;

- Kapı Açılış Saati: 19.30

- Başlangıç Saati: 21.00

- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

- Etkinlik girişinde kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyon şirketine ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkı kabul eder.

- Organizatör; organizasyon içeriğinde, kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma, organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

- Organizatör, etkinlikte performans gösterecek DJ’lerde, belirtilen etkinlik saatlerinde elinde olmayan nedenler ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik esnasında gerçekleşecek olası değişiklikler, etkinlik biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, tarihi değiştirilmiş etkinlikler için bilet sahibinin etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde iade prosedürlerine riayet edilmesi kaydı ile ücret iadesi yapılabilir.

- Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Organizatörü'nün ve Etkinlik Mekanı'nın belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Yaşanabilecek sorunlarda Biletesk’in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını, bilet bedeli de dahil olmak üzere Biletesk’in herhangi bir ödeme yükümü oluşmayacağını önemle belirtiriz.

Biletler

  • 2. Dönem

    2. Dönem bilet sayısı kapasiteye oranla sınırlandırılmıştır.

    ₺150,00
    Vergi: KDV dahil+₺3,75 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page