top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
OnlyFans Party
OnlyFans Party

23 Şub Per

|

2020 Eskişehir

OnlyFans Party

Eğlenceli bir geceye hazır mısın? Sürpriz hediyeler, görevler seni bekliyor! Dans gösterileri ve fazlası için etkinliğe katılmayı unutma! #patlican #geceyeizbirak

Yer & Zaman

23 Şub 2023 21:30

2020 Eskişehir, Yenibağlar m, Fabrikalar Sk No:1/D, 26000 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Detayları

- Bilete 2 adet içecek dahildir.

- Etkinlikte kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Organizasyon yetkilileri etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla Etkinlik Mekan’ına almama hakkına sahiptir.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı konser organizasyonuna ait olup ,  katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

- Etkinlikte 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

- Organizasyon yetkilileri, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmadan etkinlik alanından uzaklaştırma hakkına sahiptir.

- Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

- Organizasyon sahibi organizasyon içeriğinde , kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma , organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

Biletler

  • Genel Satış

    Bilete +2 içecek dahildir.

    ₺100,00
    +₺2,50 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page