top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
ArtFuse | Tuval Boyama Etkinliği
ArtFuse | Tuval Boyama Etkinliği

20 Haz Per

|

Patagonya World Camprail

ArtFuse | Tuval Boyama Etkinliği

Kocaeli'de açık havada Drink and Paint etkinliği!

Biletler tükendi!
Diğer etkinliklere göz at

Yer & Zaman

20 Haz 2024 10:00

Patagonya World Camprail, Çalköy, 41600 Kandıra/Kocaeli, Türkiye

Etkinlik Detayları

🎨 Türkiye'de ilk ve tek olarak gerçekleştirdiğimiz Artfuse | Drink and Paint etkinliğini Kocaeli'ye festivale taşıyoruz! Açık havada yeşil ve doğayla iç içe Festival müzikleri eşliğinde tuvalimizi, boya-fırçamızı kapıp ortamın büyüsüne kapılıyoruz.

🎡 Bu özel etkinlik, 20-22 Haziran tarihleri arasında her gün (Perşembe-Cuma-Cumartesi) BigHug Festivali kapsamında Patagonya World'de gündüz saatlerinde festivalin bir parçası olarak bize ayrılan özel bir alanda gerçekleştirilecektir. 🎵 Tuval boyama etkinliğimize katılmak istediğiniz gün BigHug Festivaline de bilet almış olmanız gerekmektedir. BigHug festival biletleri çeşitli bilet satış platformlarında bulunmaktadır veya etkinlik günü kapıdan bilet alabilirsiniz.

🕝 Tuval Boyama | Drink and Paint etkinliği saat 14.00-20.00 saatleri arasında yapılacaktır.

🤩 Etkinlikte tuval, boyama seti ve fırçaları biz karşılıyoruz. Ayrıca 1 tane kokteyl ikramımızdır. Yaptığınız tuvaller sizde kalır.

Etkinliğe katılım kontenjan ile sınırlıdır.

🎵 BigHug festivali hakkında bilgiler www.instagram.com/bighugfestival adresinde!

🎟️ Bilet fiyatına tuval, boyama seti, fırça seti ve 1 tane kokteyl dahildir. Geleceğin günü seç, biletini satın al.

—————

Artfuse Workshop Serisi'nin Drink and Paint etkinliği, sanat ve müziği bir araya getirerek açık havada unutulmaz bir deneyim sunuyor! Bu özel etkinlikte, kendinizi tuval boyamanın büyülü dünyasına kaptırırken, birbirinden eğlenceli festival müzikleriyle ruhunuzu dansa davet edeceğiz.

Tuval Boyama: Yaratıcılığınızı konuşturmanın ve sanat eserlerinizi doğrudan tuvale aktarmanın keyfini çıkarın. Deneyimli sanatçılarımızın rehberliğinde, kendinizi ifade etmenin özgürlüğünü hissedeceksiniz.

Neden Katılmalısınız?

Tuval boyama ve DJ performansının eşsiz kombinasyonuyla, stres atmanın, yaratıcılığınızı keşfetmenin ve eğlenmenin keyfini çıkaracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek için bu fırsatı kaçırmayın!

—————

Kurallar;

- Etkinlik Başlangıç: 14.00, Bitiş: 20.00

- Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

- Etkinlik esnasında gerçekleşecek olası değişiklikler, etkinlik biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, tarihi değiştirilmiş etkinlikler için bilet sahibinin etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde iade prosedürlerine riayet edilmesi kaydı ile ücret iadesi yapılabilir.

- Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Organizatörü'nün ve/veya Etkinlik Mekanı'nın belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Yaşanabilecek sorunlarda Biletesk’in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını, bilet bedeli de dahil olmak üzere Biletesk’in herhangi bir ödeme yükümü oluşmayacağını önemle belirtiriz.

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page