top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
Senior High School Party
Senior High School Party

15 May Çar

|

the Cave Eskişehir

Senior High School Party

High School Party Eskişehir'de!

İnternet satışları kapandı.
Diğer etkinliklere göz at

Yer & Zaman

15 May 2024 21:00

the Cave Eskişehir, Yılmaz Büyükerşen Blv No:77, 26170, Yenibağlar, 26000 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Detayları

15 Mayıs Çarşamba ‘Senior High School Party’ @thecaveeskişehir ‘de!

Baran Zengin’in kabinde olacağı, kareli eteklerimizi kumaş pantolonlarımızı beyaz gömleklerimizi kravatlarımızı çekip geleceğimiz gece de lise kombininiz tamamen hayal gücünüze kalmış.

İçerde bir çok sürprizin olacağı gece de barikat bahçe ve barikat karnavalda partiden 1 hafta önce kurulan burn box’lara itiraflarımızı atıyoruz. Gece içinde en iddialı itiraflara ikramlarımız olacak. Ve gece sonu burn box’u yakıyoruz.

Gecenin enlerininden biri olmak için parti saatine kadar @phoenixorganizationn instagram hesabından iletişime geçip aday oluyoruz.

Ve gecenin bombası ‘Kiss booth’ u sizin için cave’e kuruyoruz!!!

Sınırsız eğlencenin ve bir çok süprizin olacağı olay geceyi kaçırmayın!

Biletler biletesk.com.tr adresinde!

Kurallar;

- Etkinlik girişinde kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Kapı Açılışı: 21.00

- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyon şirketine ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkı kabul eder.

- Organizatör; organizasyon içeriğinde, kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma, organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

- Organizatör, etkinlikte performans gösterecek DJ’lerde, belirtilen etkinlik saatlerinde elinde olmayan nedenler ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik esnasında gerçekleşecek olası değişiklikler, etkinlik biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, tarihi değiştirilmiş etkinlikler için bilet sahibinin etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde iade prosedürlerine riayet edilmesi kaydı ile ücret iadesi yapılabilir.

- Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Mekanı'nın belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Yaşanabilecek sorunlarda Biletesk’in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını, bilet bedeli de dahil olmak üzere Biletesk’in herhangi bir ödeme yükümü oluşmayacağını önemle belirtiriz.

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page