top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
Friends - 90's 00's Party
Friends - 90's 00's Party

09 Haz Cum

|

Milyon Performance Hall Eskişehir

Friends - 90's 00's Party

"Friends konseptli 90's 00's Party" Eskişehir'de!

Bilet satışı kapıda devam ediyor.
Diğer etkinliklere göz at.

Yer & Zaman

09 Haz 2023 21:00 – 10 Haz 2023 01:00

Milyon Performance Hall Eskişehir, Hoşnudiye, İsmet İnönü-1 Blv No:113, 26130 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Detayları

Efsanevi 90'lar 2000'ler partisini Friends konseptiyle birleştirdik. Eğlenceli Friends müzikleri, yabancı pop ve unutulmaz Türkçe müziklerle çok eğleneceğiz. Sen de 9 Haziran'daki Friends partisi için biletini satın al, eğlenceyi kaçırma!

90'ların modasını bugüne taşıma vakti! Konsepte uygun giyin ve özel hazırlayacağımız Central Perk köşesinde fotoğraf çekin, bir anı bırak!

Kurallar;

- Kapı Açılış Saati: 19.30

- Etkinlik Saati: 21.00

- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

- Etkinlik girişinde kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyon şirketine ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkı kabul eder.

- Organizatör; organizasyon içeriğinde, kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma, organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

- Organizatör, etkinlikte performans gösterecek DJ’lerde, belirtilen etkinlik saatlerinde elinde olmayan nedenler ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik esnasında gerçekleşecek olası değişiklikler, etkinlik biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, tarihi değiştirilmiş etkinlikler için bilet sahibinin etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde iade prosedürlerine riayet edilmesi kaydı ile ücret iadesi yapılabilir.

- Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Organizatörü'nün ve Etkinlik Mekanının belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Yaşanabilecek sorunlarda Biletesk’in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını, bilet bedeli de dahil olmak üzere Biletesk’in herhangi bir ödeme yükümü oluşmayacağını önemle belirtiriz.

Biletler

 • Standart Bilet

  ₺60,00
  Vergi: KDV dahil+₺1,50 service fee
  Satış bitti
 • 1+1 Bilet

  ₺90,00
  Vergi: KDV dahil+₺2,25 service fee
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page