top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
Disconset
Disconset

24 May Cum

|

the Cave Eskişehir

Disconset

2000-2010'lar yabancı pop yolculuğu 24 Mayıs'ta sizlerle!

İnternet satışları kapandı.
Diğer etkinliklere göz at

Yer & Zaman

24 May 2024 22:00

the Cave Eskişehir, Yılmaz Büyükerşen Blv No:77, 26170, Yenibağlar, 26000 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Detayları

🪩 Dans pistine hükmedeceğimiz ve gözleri kamaştıracağımız bir 2000-2010'lar yabancı pop yolculuğuna hazır mısınız?

✨ Disconset yeni dönemde sizleri özlediğiniz ve şehirde bulamadığınız müziklerle buluşturmaya geliyor! Disconset temasına uygun fotoğraf çekinme köşeleri ve temaya özel simli makyaj hizmeti ile eşsiz bir deneyim sunuyoruz...

💃🕺 Disconset Round3 itibariyle en sevdiğimiz/özlediğimiz yabancı pop müziklerin klip videoları, dans videoları ve unutulmaz 2000 dönemi filmlerinden-dizilerinden sevilen sahneler Cave sahne arkası ekranına yansıtılacak olup sizleri o döneme geri ışınlayacağız. Zorunlu olmasa da sizlerden de döneme uygun giyim modasıyla gelmenizi rica ederiz. Hep birlikte özlediğimiz era'ya dönme vakti... Round3'te görüşmek üzere!

🎧 Aydın Geldi main stage'de Yabancı Pop listesiyle gece 02.00'a kadar sizlerle olacak. Meriç Kumtemur ve Ali Emre Bağkaran geceye eşlik edecek diğer isimler...

🎟️ Bilete alkollü içecek ve simli makyaj dahildir.

Kurallar;

- Etkinlik girişinde kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- Kapı Açılışı: 22.00

- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyon şirketine ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkı kabul eder.

- Organizatör; organizasyon içeriğinde, kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma, organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

- Organizatör, etkinlikte performans gösterecek DJ’lerde, belirtilen etkinlik saatlerinde elinde olmayan nedenler ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik esnasında gerçekleşecek olası değişiklikler, etkinlik biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, tarihi değiştirilmiş etkinlikler için bilet sahibinin etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde iade prosedürlerine riayet edilmesi kaydı ile ücret iadesi yapılabilir.

- Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Mekanı'nın belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Yaşanabilecek sorunlarda Biletesk’in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını, bilet bedeli de dahil olmak üzere Biletesk’in herhangi bir ödeme yükümü oluşmayacağını önemle belirtiriz.

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page