top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
ArtFuse | Drink and Paint Etkinliği
ArtFuse | Drink and Paint Etkinliği

19 May Paz

|

Vecihi Hürkuş Havacılık Parkı

ArtFuse | Drink and Paint Etkinliği

Eskişehir'de açık havada Tuval Boyama etkinliği!

Biletler tükendi!
Diğer etkinliklere göz at

Yer & Zaman

19 May 2024 16:00

Vecihi Hürkuş Havacılık Parkı, Yenibağlar, Uludağ Sk. No:10, 26170 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Detayları

🎨 İlkini büyük ilgi ve yüksek katılımla gerçekleştirdiğimiz Drink and Paint etkinliğini açık havaya taşıyoruz! Festival alanında yeşil ve doğayla iç içe Festival müzikleri eşliğinde tuvalimizi ve boya-fırçamızı kapıp ortamın büyüsüne kapılıyoruz.

🎡 Bu özel etkinlik, 19 Mayıs Pazar günü Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda yapılacak Eskişehir Karnavalı etkinliğinin bir parçası olarak bize ayrılan özel bir alanda gerçekleştirilecektir. 🎵 Bilet almanız durumunda 19 Mayıs Pazar gününde Eskişehir Karnavalı etkinlik alanına ve konserlerine ekstra ücret ödemeden katılım sağlayabileceksiniz.

🕝 Tuval Boyama | Drink and Paint etkinliği ise saat 16.00-20.00 arasında yapılacaktır.

🤩 Etkinlikte tuval, boyama seti ve fırçaları biz karşılıyoruz. Ayrıca 1 içecek ikramımızdır. Yaptığınız tuvaller sizde kalır.

🙏 Açık alanda yeşil çimler üzerinde tuval boyama yapmak isteyen arkadaşların üşümemek için yanında zemin örtüsü getirmesini rica ederiz.

Etkinliğe katılım kontenjan ile sınırlıdır.

🎵 Eskişehir Karnaval’ı hakkında bilgiler https://www.instagram.com/eskisehirkarnavali adresinde!

🎟️ Bilet fiyatına tuval, boyama seti, fırça seti ve Eskişehir Karnavalı festivaline 19 Mayıs Pazar günü ücretsiz katılım dahildir. Ön satış fiyatından yararlan…

—————

Artfuse Workshop Serisi'nin ikinci Drink and Paint etkinliği, sanat ve müziği bir araya getirerek açık havada unutulmaz bir deneyim sunuyor! Bu özel etkinlikte, kendinizi tuval boyamanın büyülü dünyasına kaptırırken, birbirinden eğlenceli festival müzikleriyle ruhunuzu dansa davet edeceğiz.

Tuval Boyama: Yaratıcılığınızı konuşturmanın ve sanat eserlerinizi doğrudan tuvale aktarmanın keyfini çıkarın. Deneyimli sanatçılarımızın rehberliğinde, kendinizi ifade etmenin özgürlüğünü hissedeceksiniz.

Neden Katılmalısınız?

Tuval boyama ve DJ performansının eşsiz kombinasyonuyla, stres atmanın, yaratıcılığınızı keşfetmenin ve eğlenmenin keyfini çıkaracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir gün geçirmek için bu fırsatı kaçırmayın!

—————

Kurallar;

- Etkinlik Başlangıç: 16.00, Bitiş: 20.00

- Etkinlik alanına yiyecek içecek, kesici, delici veya yanıcı alet sokmak yasaktır.

- Etkinlik esnasında gerçekleşecek olası değişiklikler, etkinlik biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, tarihi değiştirilmiş etkinlikler için bilet sahibinin etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde iade prosedürlerine riayet edilmesi kaydı ile ücret iadesi yapılabilir.

- Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Organizatörü'nün ve/veya Etkinlik Mekanı'nın belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Yaşanabilecek sorunlarda Biletesk’in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını, bilet bedeli de dahil olmak üzere Biletesk’in herhangi bir ödeme yükümü oluşmayacağını önemle belirtiriz.

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page