top of page
Mesa de trabajo 1_4x-100.jpg
2020 Halloween Experience
2020 Halloween Experience

29 Eki Paz

|

2020 Eskişehir - Social Casual

2020 Halloween Experience

Eskişehir'de Halloween partisi! (w/Gaia Ekho)

Bilet satışı kapıda devam ediyor.
Diğer etkinliklere göz at.

Yer & Zaman

29 Eki 2023 21:00

2020 Eskişehir - Social Casual, Yenibağlar, Fabrikalar Sk No:1 D:1, 26170 Tepebaşı/Eskişehir, Türkiye

Etkinlik Detayları

Her yıl gerçekleşen; dekorlarıyla ve atmosferiyle unutulmaz anların paylaşıldığı Club 2020 özel Halloween deneyimini bu yıl 29 Ekim Pazar günü gerçekleştiriyoruz!

🎃 En yaratıcı kostüm ve makyajınla gecenin yıldızlarından ol. Ayrıca etkinlik boyunca Make-Up artistlerimize Halloween makyajı yaptırabilirsin.

⛓️ Bu özel etkinlikte sizleri farklı müzik türleriyle buluşturacağız. GAIA EKHO ve BORAKHAN, 2020 Stage'de bizlere muhteşem bir elektronik müzik deneyimi yaşatacak! Casual-Rustik Stage'de ise OFK ve WHOISFUNDA alışılmış piyasa müzikleriyle enerjimizi katlayacak!

💵 En iyi kostüm ve makyajla gelen 3 kişiye toplamda 7000₺ değerinde ödül veriyoruz! Kostüm ve Makyaj ödülü birincisine 3000₺ nakit para, ikincisine 2000₺ nakit para, üçüncüsüne 2000₺ değerinde dövme ödülü veriyoruz.

🧙‍♀️ Mekanın her yerini özenle hazırladığımız dekorlarla süsleyip sizlere keyifli bir alan oluşturacağız. Ek olarak Halloween fotoğraf çekinme köşemizde fotoğraf çekinip güzel anılar bırakabileceksiniz.

🛸 Akademik müzik eğitimini elektronik altyapılarla birleştirerek hikayesini anlattığı özgün kompozisyonlarıyla sadık hayran kitlesini her geçen gün genişleten Gaia Ekho, bu özel Halloween gecesinde bizlerle olacak! Borakhan ise yerel ve global sanatçılarla yer aldığı özel sahnelerin enerjisini 29 Ekim'de Club 2020'ye taşıyacak.

Reason Project presents.

Kurallar;

- ❗Etkinlik girişinde kadın-erkek dengesi gözetilecektir.

- 🕒Kapı Açılışı: 21:00

- 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

- Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizasyon şirketine ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkı kabul eder.

- Organizatör; organizasyon içeriğinde, kurallarında ve işleyişinde değişiklik yapma, organizasyonu iptal etme veya erteleme haklarını saklı tutar.

- Organizatör, etkinlikte performans gösterecek DJ’lerde, belirtilen etkinlik saatlerinde elinde olmayan nedenler ötürü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

- Etkinlik esnasında gerçekleşecek olası değişiklikler, etkinlik biletinin tam veya kısmi iadesi için neden arz etmez.

- Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, tarihi değiştirilmiş etkinlikler için bilet sahibinin etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde iade prosedürlerine riayet edilmesi kaydı ile ücret iadesi yapılabilir.

- Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Organizatörü'nün ve Etkinlik Mekanı'nın belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak yapılır. Yaşanabilecek sorunlarda Biletesk’in herhangi bir sorumluluğu olmayacağını, bilet bedeli de dahil olmak üzere Biletesk’in herhangi bir ödeme yükümü oluşmayacağını önemle belirtiriz.

Biletler

 • Avantajlı Bilet

  ₺100,00
  Vergi: +₺20,00 KDV+₺3,00 service fee
  Satış bitti
 • Avantajlı Bilet + Alkol

  Bilete 1 adet 50cl şişe Malt içecek dahildir.

  ₺150,00
  Vergi: +₺30,00 KDV+₺4,50 service fee
  Satış bitti

Toplam

₺0,00

Sosyal medyada paylaş.

bottom of page